Araç Giydirme Ne Demektir? Reklama Etkisi Nedir?

Araç Giydirme Ne Demektir? Reklama Etkisi Nedir?

Araç Giydirme Ne Demektir? Reklama Etkisi Nedir? Biz bu konuda sizleri aydınlatıyoruz.

Araç Giydirme Ne Demek ?

Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına, Reklam sektöründe “Araç Giydirme – Araç Kaplama ( Araç üstü reklam )” ismi verilir. Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına halk arasında ise “Araç Üstü Reklam Kaplama” denilir. Araç Giydirme – Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) konusu çok detaylı bir konu olup üzerine detaylı bir şekilde eğileceğiz.

İmran Reklam olarak Araç Giydirme – Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) konusunda 20 yıllık bir tecrübeye sahibiz, yılların vermiş olduğu bu birikimi müşterilerimizi bilgilendirmek amaçlı, internet sitelerimizde ve diğer basılı organlarda siz değerli müşterilerimizle paylaşacağız.

Neden Araç Giydirilir ? Araç Giydirmenin Reklam Etkisi

Reklam sektörünce çok fazla sayıda reklam yapabileceğiniz mecralar bulunmaktadır. Televizyon, Radyo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, v.s. bu çeşitliliğe çok daha fazla örnek ekleyebiliriz. Televizyon, Radyo, Gazete reklamları hem zaman açısından hemde fiyat açısından malesefki firmaları zorlamaktadır. İmran Reklam olarak, fiyat politikası ve reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli reklam mecrasının Araç Giydirme olduğunu düşünüyoruz. Araç Giydirme – Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) işlemi için bir araba almanıza gerek yok çünkü firmanızın muhakkak bir aracı vardır.

Bu araç ister şahsi aracınız olsun ister firmanızın ihtiyaçlarını gidermek için ( nakliye, servis, toplantı amaçlı ) bir araç olsun. Bu araç her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır. Bu sebepten dolayı Araç Giydirme – Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) reklamı çok önemlidir. Araç Giydirme – Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) için ayıracağınız bütçe Televizyon, Radyo, Gazete gibi reklam kullanına verdiğiniz bütçenin çok altındadır.

Bir defaya mahsus vereceğiniz bu ücret karşılığında araçınızın üzerindeki reklamı 5-7 yıla kadar kullanabilirsiniz. Daha sonra renklerinde solma meydana gelecektir ve görseli yani aracın üstündeki imajı değiştirmek gerekecektir. Görüldüğü üzere bir defaya mahsus ödemesini yaptığınız araç reklamını 7 yıla kadar kullanabiliyorsunuz. Firma araçları olup ta Araç Reklamı yaptırmayanların sayısı gün geçtikçe azalmaktadır. Bu da Araç Giydirmenin ne kadar başarılı olduğunun bir ispatıdır.

Araç Giydirme – Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) konusu hakkında www.aracgiydirme.com.tr web sitemizde tüm referans örneklerimizi görebilirsiniz. Bu referasların içinde Araç Giydirme – Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) ile ilgili tüm çeşitleri bulabilirsiniz.

Araçların sadece kapı kısımlarına Komple Araç Giydirme, Araç Logo Uygulaması, Bölgesel Araç Giydirme, Komple Araç Kaplama ( Araç Üstü Reklam ) gibi tüm örnekler mevcuttur.

Seocu Desteği ile Güçlendirilmiştir. Tabela | Tabela | Kutu harf tabela | Tabela reklam | Tabelacı | serigrafi baskı |